מומלצים

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prev Next
טיולים ארוכים בירדן: ג'יפים והליכה

מבחר טיולי שטח הירדן של 3 ימים ומעלה.

טיול יומיים בירדן: פטרה וואדי רם

   ↵   ↵ החוויה האולטימטיבית בירדן, טיול יומיים לפטרה וואדי רם.

טיול יומיים לפטרה בירדן

  ↵ טיול מקיף של יומיים לפטרה בלבד, כולל המנזר, הר הקורבנות וג'אבל הרון.

טיול גמלים בירדן: קניוני הערבה והרי אדום

  ↵ טיול גמלים והליכה בקניוני הערבה הירדנית: וואדי אל חיימר.

המדבר המזרחי וארמונות המדבר בירדן

מסע ג'יפים של 4 ימים בירדן, למדבר המזרחי וארמונות המדבר.

טיולי ג'יפים באילת

  ↵  ↵   ↵ מגוון טיולי ג'יפים והליכה בהרי אילת, טיולים קבוצתיים ופרטיים

טיול הר גבוה בסיני

מסע רגלי עם גמלים לאזור ההר הגבוה של סיני, טיול קסום באווירה שאין שני לה

טיול 4.5 ימים לקניוני מואב

טיול רגלי בקניוני מואב בירדן, טוויב עוצרת נשימה.

המדבר המערבי: 11 יום צפוני

מסע ג'יפים של 11 יום למדבר המערבי של מצרים- מסלול צפוני: סיווה וים החולות הגדול

טיולי ג'יפים קצרים בנגב

טיולים בנגב, טיולי ג'יפים קצרים במצפה רמון, נחל צין, דרך הבשמים, המכתשים.

נופי הקצקר הדרומיים- טיול ג'יפים במזרח טורקיה

נופי הקצקר הדרומיים- טיול ג'יפים טורקיה

מסע ג'יפים לקצ'קר

מסע ג'יפים לקצ'קר

אנשי המקום: מזרח טורקיה

אנשי המקום: מזרח טורקיה

טיול ג'יפים לקצקר

טיול ג'יפים לקצקר

מנזר סומלה בקצ'קר

מנזר סומלה בקצ'קר

פסגות הקצ'קר- מזרח טורקיה

פסגות הקצ'קר- מזרח טורקיה

Latest Tours

All Private Jeep tours: Eilat

All Private Jeep tours: Eilat

Private Jeep Tours from Eilat: Desert jeep tours combining with camels, hiking and snorkling in the Red Sea. Tours to Timna Park and the Red Canyon. Sunset and night tours...

  

טיולי ג'יפים בקצ'קר, טיול הליכה לקצ'קאר בטורקיה


{related טיולי ג'יפים במונטנגרו|טיולי ג'יפים במרוקו|טיול ג'יפים לגיאורגיה}

 

טיולי ג'יפים בטורקיה: סתיו בקצ'קר
טיולי ג'יפים בטורקיה: סתיו בקצ'קר

 

לטיולים ביעדים שונים טיולי עולם

לאזורים אחרים בטורקיה: קפדוקיה, הרי הטאורוס.

מגוון מסלולים בקצ'קאר:
קצ'קר- מסלולי הליכה של מספר ימים כולל טרקים

נופי הקצ'קר במזרח טורקיה
נופי הקצ'קר במזרח טורקיה


טיול ג'יפים של 8 ימים לקצ'קר
התקופה המומלצת לטיולים בקצקר: סוף אביב עד סוף אוקטובר, במיוחד ביוני עד אמצע יולי.
אי שם בצפון טורקיה נחבא הקצ'קר, חבל ארץ לא נודע: שרשרת הרי הפונטוס המתרוממים מן הים, נהרות שוצפים, מפלים מרשימים, מטעי תה במדרונות, פסגות מושלגות, העמקים הגרוזיניים הנחבאים בצמחיה עבותה, מצודות, מנזרים, בקתות עץ וכפרים שנדמה כי הזמן עמד בהם מלכת ותערובת מדהימה של קבוצות אתניות ושבטים עתיקי יומין. אנו מזמינים אתכם אל ארץ בראשית, למסע ג'יפים לקצקאר, חוצה קצ'קאר שיחשוף את מסתרי הנוף והתרבות של הים השחור. טיול לק'צקר הוא חוויה שלא תישכח.
יום 1     הגעה לקצ'קר, טרבזון, על גבול הים וההריםטיסה סדירה בשעות אחה"צ לאיסטנבול ומשם לטרבזון
(Trabzon) עיר נמל שוקקת על גבול הים וההרים. בהתאם לשעת הנחיתה נצא לסיור קצר בעיר, לינה במלון וארוחת ערב במלון ברמת תיירות טובה.

יום 2:    מנזר סומלה, העיירה אוזנגול וייאילות מקומיות
נצא לכיוון דרום בדרכי ג'יפים  העוברות בגובה של 2000 מטר, לאורך הרכסים הצפונים של הרי הפונטוס, נבקר במנזר התלוי סומלה אחד מהאתרים היפים ביותר לאורך הים השחור,נעבור ביינות לכפרים ציורים וייאילות(yayala)  מקומיות אליהן עולים רועי הצאן והבקר בימי הקיץ, לקראת שעות אחה"צ המאוחרות נגלוש לעיירה הציורית אוזנגול (Uzungol) השוכנת על שפת האגם בעל שם זהה (האגם הארוך) לינה בבקתות עץ וארוחת ערב .
יום 3:  פסגות הקצ'קר, מטעי התה ועמק אנזאר
נצא לכיוון דרום לעבר הפסגות הגבוהות של הרי הקצ'קאר, נטפס לגבוה של 2000 מטר ויותר. נתוודע לראשונה לצמחיה הייחודית לאזור, ונתרשם מצמחי התה שגדלים על מדרונות ההרים וכמובן שנטעם מהמשקה החם והמתוק הזה. נחצה את עמק אנזאר (ANZAR ) המפורסם בדבש המיוחד שמפיקים בו (והמחירים – שחיתות אמיתית...). נגלוש לעיירה איקיזדרה (IKZDARE) ללינה בפנסיון מקומי הממוקם בסמוך לעיירה.
יום 4:  חציית רכס הפונטוס נהר הצ'ורו והכפר ברהל
נשכים קום לקראת יום מרתק שעומד בפתח. נתחיל בחציית מעבר ההרים (Ovit) ותצפית על שני חלקי רכס הרי הפונטוס: מצפון - הים השחור ומדרום - עמק הצ'ורו. נעמוד על ההבדלים הקיצוניים בין שני החלקים, שנובעים מגובהם הרב של ההרים המרכיבים את רכס הפונטוס. נגלוש לכיוון העיירה איספיר. בחלקו השני של היום צפויה לנו נסיעה לאורך ערוץ נהר הצ'ורו. אזור זה מיועד להצפה כחלק מפרויקט
ענק. ממשלת תורכיה מעוניינת להקים סכר שלאחר השלמתו יוצף האזור כולו. כולל ערים וכפרים בני מאות שנים. דוגמא טובה לכך היא העיירה יוסופלי (Yussufly), בירת המחוז אשר אמורה לשקוע מתחת לפני המים. תושבי האזור נלחמים בהחלטת הממשלה בכל דרך אפשרית ורק ימים יגידו אם הצליחו. לאחר עצירה ביוסופלי נמשיך בדרכנו לעבר הכפר "ברהל" (Barhal), נסיעה באחת הדרכים היפות ביותר באזור. הדרך מטפסת לאורך נהר הברהל ובין כפרים קטנים, אם יתיר לנו הזמן נבקר בכנסיה הגרוזינית המפורסמת של "ברהל" ולקראת ערב נגיע לפנסיון מקומי לאירוח כפרי, ארוחת ערב ולינה.
יום 5:  כפרים, יאיילות ואירוח מקומי
את היום נתחיל בטיפוס לכפר אוידם (Odem). לפני מאות שנים היה הכפר המרכזי באזור ונחשב ל"בירת האזור". התושבים הקבועים מעוניינים להחזיר את ימי הזוהר של המקום לאחר ההצפה שתגרום השלמת הסכר. באוידם נעצור לארוחת צהריים באזור ולאירוח מקומי חם ולבבי. נגלוש לכביש הראשי ונצא בנסיעה לאורך ערוץ ה"צו'רו" לעיר ארטווין (ARTVIN), בדרך נחלוף בסמוך לסכר ענק אשר בנייתו מושלמת בימים אלו. לקראת ערב נגיע לבית המלון שלנו השוכן במרכז העיר ללינה וארוחת ערב.
 
שלכת סתיו: מסע ג'יפים בקצקר- טורקיה
שלכת סתיו: מסע ג'יפים בקצקר- טורקיה

יום 6 :  האגם השחור, כפר שהוצף, הכפר איידר.
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר האגם השחור kara gol, נעבור בכפר מורטלי muratli שהוצף לטובת הקמת תחנה הידרואלקטרית, נטפס בין שדות התה העצומים ונגלוש לחופי הים השחור שם נעצור בעיירת החוף הופה לארוחת צהריים במסעדה מקומית. נמשיך בנסיעה מערבה לעמקים היפיפיים של החמשין  (Hemshin), נעבור דרך כפר מרהיב במיוחד בבתי העץ שלו בשם צ'אמליחמשין (Camlihmsin). בכפר זה בחרה האצולה הרוסית של תחילת המאה ה-20 לבנות את בתיה. דרך זו תוביל אותנו לאיידר (Ayder) ששוכנת בפתחו של רכס הקצ'קאר (Kackar) ונחשבת ל"שווייץ של טורקיה".  איידר, מפורסמת במעיינות התרמו מינרלים שלה, ממוקמת בשערו של רכס ה"קאצ'קר" ומהווה בסיס יציאה לטרקים באזור. נתמקם בלודג' מקומי ללינה וארוחת ערב.
יום 7: מבצר בהרים, גשרים עתיקים, כפרי רועים ומפלים
לאחר ארוחת הבוקר נצא לכוון הכפר צ'אט (Cat), בדרכנו דרומה נעבור במבצר זיל-קאלה. מבצר מרשים - שריד מהמאה ה-12 הבנוי בלב ההרים על גבעה מיוערת. המבצר משקיף אל ערוצו של נהר פרטינה (נהר הסערה) ועצי היער מבצבצים מתוך חומותיו וצריחיו. נמשיך בנסיעה לאורכו של נהר הפרטינה דרך גשרים עתיקים מוקפים בפסגות הרי הטאטוס (3560 מ') והורצ'ניק (3711 מ'). נאכל ארוחת צהריים במסעדה על גדת הנחל ונצא לטיול רגלי באזור. נשוב לעיירה איידר לפינוק של אחה"צ במרחצאות המפורסמים, מנוחה קצרה והתארגנות לקראת ארוחת ערב ולינה
יום 8: תעשיית התה, ונופים פראיים
לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו לכיוון מערב , בדרכנו נעבור בשדות התה ונצפה בנשים החובטות בשיחים ומלקטות את עלי התה. ונעקוב מקרוב אחר אחת התעשיות הגדולות והמפורסמות של אזור הים השחור. נעצור בעיר ריזה (Rize) הידועה כבירת התה של הים השחור ומשם ניסע בדרך יפיפייה הטובלת בירוק. נעלה על כביש החוף וניסע לכיוון העיר טרבזון. שם נסייר בשוק הגרוזיני, נסעד ארוחת צהרים ונצא בטיסת פנים לאיסטנבול ומשם חזרה הביתה בטיסה לת"א.

הטיול כולל:
ג'יפים איכותיים מסוג סוזוקי ויטרה, 5 דלתות, ארוכים וממוזגים באחזקה מעולה, ונבדקים לפני כל טיול.
אוכל- 3 ארוחות ביום, תמיד שפע, פינוקים, ארוחות במסעדות מיוחדות.
מים מינרלים כלולים המחיר, הן במסלולי הטיולים והן בארוחות.

 

הדלק לג'יפים כלול בעלות הטיול
כניסה לאתרים.
 
טיולי ג'יפים בקצ'קר- טורקיה
טיולי ג'יפים בקצ'קר- טורקיה
 
 

טיולי סנאפלינג בקניוני מואב בירדן

טיולים בסיני

טיולים למדבר המערבי של מצרים

טיולי ג'יפים באילת

טיולי ג'יפים בירדן

טיולים לפטרה