מומלצים

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prev Next
טיולים ארוכים בירדן: ג'יפים והליכה

מבחר טיולי שטח הירדן של 3 ימים ומעלה.

טיול יומיים בירדן: פטרה וואדי רם

   ↵   ↵ החוויה האולטימטיבית בירדן, טיול יומיים לפטרה וואדי רם.

טיול יומיים לפטרה בירדן

  ↵ טיול מקיף של יומיים לפטרה בלבד, כולל המנזר, הר הקורבנות וג'אבל הרון.

טיול גמלים בירדן: קניוני הערבה והרי אדום

  ↵ טיול גמלים והליכה בקניוני הערבה הירדנית: וואדי אל חיימר.

המדבר המזרחי וארמונות המדבר בירדן

מסע ג'יפים של 4 ימים בירדן, למדבר המזרחי וארמונות המדבר.

טיולי ג'יפים באילת

  ↵  ↵   ↵ מגוון טיולי ג'יפים והליכה בהרי אילת, טיולים קבוצתיים ופרטיים

טיול הר גבוה בסיני

מסע רגלי עם גמלים לאזור ההר הגבוה של סיני, טיול קסום באווירה שאין שני לה

טיול 4.5 ימים לקניוני מואב

טיול רגלי בקניוני מואב בירדן, טוויב עוצרת נשימה.

המדבר המערבי: 11 יום צפוני

מסע ג'יפים של 11 יום למדבר המערבי של מצרים- מסלול צפוני: סיווה וים החולות הגדול

טיולי ג'יפים קצרים בנגב

טיולים בנגב, טיולי ג'יפים קצרים במצפה רמון, נחל צין, דרך הבשמים, המכתשים.

שייט קאנו על נהר האוקוונגו בבוצוואנה

שייט קאנו על נהר האוקוונגו

שמורת מוראמי בבוצוואנה

שמורת מוראמי בבוצוואנה

מפלי ויקטוריה בזיבבואה

מפלי ויקטוריה בזיבבואה

דלתת נהר האוקוונגו בבוצוואנה

דלתת נהר האוקוונגו בבוצוואנה

שמורת נהר צ'ובה בוצוואנה

שמורת נהר צ'ובה בוצוואנה

ספארי באפריקה: בוצוואנה

ספארי באפריקה: בוצוואנה

ספארי ג'יפים בבוצוואנה

ספארי ג'יפים בבוצוואנה

ספארי ג'יפים בבוצוואנה

ספארי באפריקה: בוצוואנה

Latest Tours

All Private Jeep tours: Eilat

All Private Jeep tours: Eilat

Private Jeep Tours from Eilat: Desert jeep tours combining with camels, hiking and snorkling in the Red Sea. Tours to Timna Park and the Red Canyon. Sunset and night tours...

טיולים באפריקה: ספארי בדלתת האוקוונגו בבוצוואנה עד מפלי ויקטוריה
מסלול הספארי לאוקוונגו הינו מהיפים והמרתקים של אפריקה, אם לא הטוב בכולם. שילוב של קמפינג ולינה בלודג'ים. טיולים פרטיים לקבוצות קטנות ומשפחות בליווי צוות מקומי מיומן ויעיל. חוויה של פעם בחיים.

 

{related ספארי בקניה|טיול לרואנדה ואוגנדה|טיול ספארי בטנזניה}

 

פילים בשמורת צ'ובה בבוצואנה
פילים בשמורת צ'ובה בבוצואנה

 

לגלריית התמונות המלאה, ספארי לאוקוונגו- בוצוואנה

ספארי ג'יפים בקניה

ספארי בטנזניה

טיול לאוגנדה ורוואנדה

מסע לאתיופיה
 

תקופות מומלצות: אפריל עד אוקטובר. יש לזכור כי בוצוואנה בחצי הכדור הדרומי, יולי אוגוסט הם אמצע החורף הנוח מאד לטיול באוקוונגו מבחינת הטמפרטורות , החורף הינו גם העונה היבשה בבוצואנה (ללא יתושים ומלאריה).
בלב מדבר הקלהרי בבוצוואנה מתחתר לו נהר האוקוונגו, זה מתפתל לאורך של 1300 ק"מ, החל מאנגולה בראשיתו, דרך  נמיביה אל תוך בוצוואנה. כאן בצפון מערב המדינה הוא יוצר את דלתת האוקוונגו האדירה, השלישית בגודלה בעולם. הנהר שהינו אחד הארוכים באפריקה, אינו מוצא את דרכו לים, נספג ונעלם בחולות המדבר האין סופי. תופעה ייחודית זו הינה תוצאה של התרוממות הקרקע שחסמה את דרכו של הנהר לים, ובשל כך מציף הנהר מידי שנה בעונה הגשומה (הקיץ) שטח ענק של כ- 20000 קמ"ר (כמדינתנו הקטנה) ויוצר גן עדן בלתי יאמן, עשיר להפליא בבעלי חיים וצומח. אלפי ערוצים בגדלים שונים, איים רבים ומים צלולים הינם בית גידול  לאלפי מינים של בעלי חיים. שיפוע הנהר מתון ביותר והאזור המוצף יוצר תחושה כי מי הדלתה עומדים אך אין הדבר כך, מים צלולים להפליא מלמדינו כי הנהר זורם לו לאיטו מזרחה. שאיבת מים אגרסיבית בנמיביה מטילה צל כבד על עתידו של הנהר הציורי. באוקוונגו ישנן מספר שמורות שהן must, היפות והמפורסמות שבהן הינן שמורת מורמי, קוואי, סאבוטי וצ'ובי.
ההגעה אל תוך הדלתה הינה במטוסים קלים, הטיסות הינן של כשעה, חוויה אדירה בפני עצמה, גובה הטיסה בין 500 ל-1500 מטר, ניתן לראות בבירור את שלל בעלי החיים, הצמחיה המגוונת ומסת המים הענקית. באזור המוצף מתבצעת התנועה בסירות מקורו העשויות מגזעי עצים גדולים שתוכנן הוצא, סירה צרה וארוכה המאפשרת כניסה לערוצים הקטנים והרדודים ביותר.
 
 
ספארי ג'יפים בבוצוואנה: שמורת קוואי
ספארי ג'יפים בבוצוואנה: שמורת קוואי
 

על הטיולים:
מחיר הטיולים לבוצוואנה או לאוקוונגו גבוה מאד עקב מספר הטיסות הרב בטיול וכן בגלל מחירי שירותי התיירות במדינה מהגבוהים בעולם. למרות זאת ספארי באוקוונגו הינו מסע מהמרתקים  בתבל, המשאיר חוויה כבירה ותחושה של תמורה מלאה לתשלום הגבוה, ואף מעבר לכך. רמת השירותים בטיולים בבוצואנה גבוהה ביותר בכל סטנדרט, אוהלים גדולים ומרווחים, מיטות, מצעים נקיים, מקלחת ואסלה צמודים לכל אוהל, 3 ארוחות ביום, אוכל נפלא, תפריט מגוון, צוות אדיב ומקצועי הכולל מדריך באנגלית ברמה גבוהה, ו- 4 אנשי צוות נוספים בג'יפ נוסף המפרקים ובונים את המאהל תוך כדי התקדמות הטיול. הטיול משלב בין לינת לודג'ים מפנקת לבין לילות קמפינג ההכרחיים על מנת לשמור על רצף הטיול
מסלול ספארי באוקוונגו המומלץ ל- 14 יום
יום 1- טיסת לילה של אלעל ליוהנסבורג,  ומשם טיסת המשך למעון- עיירת המחוז הקרובה לדלתה. לינה בלודג' במקום.
יום 2- טיסת בוקר אל לב האזור המוצף בשמורה, לקמפ Hot Balls , הטיסה חוצה את לב הדלתה בגובה של 1500 מטר, מראה מרהיב, נחיתה על מסלול כורכר בלב היער, צמוד לקמפ המדהים, אוהלים משודרגים בנויים על כלונסאות, מיטות, מצעים נקיים, מקלחת חמה, תנאי קמפינג דלוקס עם ארוחות ברמה גבוהה ביותר. ביומיים הקרובים נשהה במקום ממנו נצא למסלולי בוקר ואחר הצהרים, שילוב של שייט מאקורו והליכות ספארי רגליות על האיים בין החיות, חוויה נדירה שלא תישכח,  עופות מים רבים, תנינים, היפויים, אנטילופות ופילים ואף טורפים, ואנו צועדים בתווך. לינה הקמפ.
יום 3- יום נוסף במקום, פעילות בוקר ואחר הצהריים מלאים ולילה נוסף עם פילים ואריות  המבקרים במאהל.
יום 4- פעילות בוקר נוספת ויציאה בטיסת מטוס קל בגובה נמוך לקקאנקה בשמורת מורמי. הג'יפים הפתוחים של טויוטה, אגדה בפני עצמה, יחכו לנו עם הצוות שילווה אותנו לאורך המסע. נסיעה דרך השמורה לקמפ שהוכן הראש, מנוחה, התארגנות ויציאה לספארי של אחר הצהרים בלב שמורת מורמי. אושר מדהים של יונקים ועופות. לילה בשטח במאהל הפרטי לנו.
יום 5- כול כולו שמורת מורמי, סירת מנוע אחר הצהריים (3 שעות) במעלה אחד מערוצי הנהר , חוויה יחודית- היפופוטמים ותנינים, לילה נוסף במאהל.
יום 6- ספארי בוקר מוקדם עם זריחה במורמי, ונסיעה לכוון שמורת קוואי אליה נגיעה בצהריי היום, התארגנות לנסיעת שטח של אחר הצהריים ולילה. קוואי הינה שמורה ייחודית בה מותר לנוע שלא בשבילים וכן מותר ספארי לילי- חוויה נפלאה עוצרת נשיה. לילה במאהל שהוכן ע"י הצוות.
יום 7- יום בשמורת קוואי, ספארי לאורכו של הנהר המדהים אליו מגיעות חיות אין ספור ללגום מיי נהר, ספארי לילי נוסף ולינה המקום.
יום 8- לאחר ספארי של בוקר אנו נפרדים מקוואי ונעים צפונה לשמורת סבוטי, זו יושבת לאורכו של הנהר וידועה בלביאות האמיצות שבה הטורפות לעיתים פילים. ספארי של אחר הצהרים, השקיעות של אפריקה נראות טוב באמת בסאבוטי, לינה במאהל.
 
גורי אריות בספארי בבוצוואנה
גורי אריות בספארי בבוצוואנה
 
יום 9-  המוקדש לסאבוטי
יום 10- לאחר בוקר בסאבוטי נסיעה צפונה לצ'ובי, עדרי פילים מהגדולים באפריקה, ריכוז טורפים נדיר, ואין ספור היפופוטמים ותניני יאור. צ'אבו הינה שמורה מפתיעה בכל קנה מידה. לינה בלודז' צ'ובי במקומי המרהיב ביופיו.
יום 11- עם זריחה ניכנס לשמורה ליום נוסף במקום, אחר הצהריים שייט בסירת מנוע פרטית איתה נוכל להתקרב למרחק נגיעה מהפילים, ההיפויים והתנינים- מרתק. עוד לילה הלודג'.
יום 12- אנו נפרדים מהצוות, הסעה לגבול עם זימבבואה (20 דקות נסיעה), נעבור את הגבול ליום בכוחות עצמנו, הסעה תחכה לנו להעברה למפלי ויקטוריה, המפלים הרחבים בעולם הנופלים לקניון אדיר של נהר הזמבזי וכל מילה מיותרת. מגוון פעילויות אפשרי במקום, כניסה לפארק המפלים, טיסה במסוק לאורך המפלים (מומלץ ביותר, אך יקר- כ 140$ לאדם). אופציית סירות בנהר, בנג'י של 120 מטר מהגשר המפורסם, אומגה ועוד. ביום זה יוזמן עבורנו מלון יפה בעיירה ועם הגעתנו אליו בשעות הצהריים המוקדמות תוכלו לבחור את הפעילות המתאימה לכם (בתשלום).
יום 13- בוקר נוסף במפלים, טיסה של שעתיים ליוהנסבורג וטיסת לילה באלעל חזרה לישראל
יום 14- הגעה בבוקר היום לישראל.
 
הטיול כולל: טיסות- תל אביב יוהנסבורג וחזרה, יוהנסבורג מעון, מפלי ויקטוריה יוהנסבורג, 2 טיסות במטוס קל  באוקוונגו. 2 ג'יפים, צוות מקומי כולל מדריך, כל הארוחות, ציידנית מקרר הכוללת שתייה קלה ובירות חופשי למשך המסע, כל ציוד הקמפינג הדרוש, כניסות לאתרים והשמורות (מלבד המפלים), 3 לילות בלודג', לילה במלון, שני לילות בקמפ/ לודג' בהוט בולס, טלפון לוויני של המדריך.
אינו כולל: פעילות וארוחת צהרים במפלי ויקטוריה, ויזות ומיסי נמל באם יהיו. משקאות בלודג'ים.
יש להכין מראש: חיסונים (משרד הבריאות), כדורים למלאריה, בדיקת הצורך בויזה לבוצוואנה, דרום אפריקה וזימבבואה, (נכון להיום אין צורך). דרכון עם 6 עמודים ריקים לפחות.

המחיר בקבוצה של 4-6 איש כ- 6000$ לאדם.

מומלץ להביא: בגדים חמים בחורף, נוזל ליתושים, כדורי מלאריה,  משקפות טובות אחת לאדם, כרטיסי זיכרון, ממיר לרכב ל- 220 וולט, טלפון לוויני במידה ותרצו לדבר במשך הטיול.
 
 

טיולי סנאפלינג בקניוני מואב בירדן

טיולים בסיני

טיולים למדבר המערבי של מצרים

טיולי ג'יפים באילת

טיולי ג'יפים בירדן

 
 
ספארי באוקוונגו בבוצוואנה
ספארי באוקוונגו בבוצוואנה