מומלצים

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prev Next
טיולים ארוכים בירדן: ג'יפים והליכה

מבחר טיולי שטח הירדן של 3 ימים ומעלה.

טיול יומיים בירדן: פטרה וואדי רם

   ↵   ↵ החוויה האולטימטיבית בירדן, טיול יומיים לפטרה וואדי רם.

טיול יומיים לפטרה בירדן

  ↵ טיול מקיף של יומיים לפטרה בלבד, כולל המנזר, הר הקורבנות וג'אבל הרון.

טיול גמלים בירדן: קניוני הערבה והרי אדום

  ↵ טיול גמלים והליכה בקניוני הערבה הירדנית: וואדי אל חיימר.

המדבר המזרחי וארמונות המדבר בירדן

מסע ג'יפים של 4 ימים בירדן, למדבר המזרחי וארמונות המדבר.

טיולי ג'יפים באילת

  ↵  ↵   ↵ מגוון טיולי ג'יפים והליכה בהרי אילת, טיולים קבוצתיים ופרטיים

טיול הר גבוה בסיני

מסע רגלי עם גמלים לאזור ההר הגבוה של סיני, טיול קסום באווירה שאין שני לה

טיול 4.5 ימים לקניוני מואב

טיול רגלי בקניוני מואב בירדן, טוויב עוצרת נשימה.

המדבר המערבי: 11 יום צפוני

מסע ג'יפים של 11 יום למדבר המערבי של מצרים- מסלול צפוני: סיווה וים החולות הגדול

טיולי ג'יפים קצרים בנגב

טיולים בנגב, טיולי ג'יפים קצרים במצפה רמון, נחל צין, דרך הבשמים, המכתשים.

טיולים לדרום אמריקה: פרו

טיולים לדרום אמריקה

העיר האבודה: מאצ'ו פיצ'ו

העיר האבודה: מאצ'ו פיצ'ו

טיולים בדרום אמריקה: איי גלפאגוס

טיולים בדרום אמריקה: איי גלפאגוס

פסגות הרי האנדים בצ'ילה

פסגות הרי האנדים בצ'ילה

חופי איי הגלפגוס באקוואדור

חופי איי הגלפגוס באקוואדור

דייג בנהר האמזונס באקוודור

דייג בנהר האמזונס באקוודור

ילידי ההרים באנדים של פרו

ילידי ההרים באנדים של פרו

Latest Tours

All Private Jeep tours: Eilat

All Private Jeep tours: Eilat

Private Jeep Tours from Eilat: Desert jeep tours combining with camels, hiking and snorkling in the Red Sea. Tours to Timna Park and the Red Canyon. Sunset and night tours...

  טיולים לדרום אמריקה: מסעות רגליים, טרקים והליכות בהרי האנדים בפרו, אקוודור, גלפאגוס, בוליביה וצ'ילה

 

{related ספארי בבוצואנה: דלתת נהר האוקוונגו|טיול ג'יפים לאיסלנד|טיולי ג'יפים במרוקו}

 

 

טיולים לדרום אמריקה: מערת קרח בבוליביה
טיולים לדרום אמריקה: מערת קרח בבוליביה

 

 

לטיולים ביעדים שונים בעולם

פרו ובוליביה בראש צעיר

מסע אל האנדים והאינדיאנים 29 יום
רכס האנדים הגבוה עובר בלב פרו ובוליביה. נוף של הרים לבנים, יערות ירוקים, ואגמים כחולים. למרגלות הרכס קמה התרבות העתיקה של ממלכת האינקה, ערי אבן מרשימות, פסלי זהב, וחיים קשים של אינדיאנים עובדי אדמה. העבר הקסום של האינקה בא לידי ביטוי באתרים בעמק הקדוש, במאצ'ו פיצ'ו, באזור אגם טיטיקקה ובמוזיאונים. הפגישה עם חיי האינדיאנים של ימינו, קורית בכפרים ובשווקים הצבעוניים באזור קוסקו ולה פז, במכרות הכסף בבוליביה, ובלב יערות הגשם.
יום 1   ת"א - לימה
נצא בטיסה מתל אביב דרך אירופה ללימה, אליה נגיע בשעות הערב. ניסע להתמקם במלון הנמצא במרכז הקולוניאלי העתיק של העיר. לינה: לימה.
יום 2  עיר הבירה הקולוניאלית לימה
יום היכרות עם העיר לימה, הבירה הראשונה של הספרדים בדרום אמריקה. נצא לשוטט במרכז הקולוניאלי, נספוג את חיי הרחוב והשווקים, ונבקר במוזיאון הזהב המציג את האוצרות הארכיאולוגיים של בני האינקא והתרבויות האנדיניות הקדומות, ובמוזיאון הארכיאולוגי והאנתרופולוגי, המציג ממצאים מן האתרים הפרה-קולומביאנים. לינה: לימה.
יום 3  הוארז, עיירה בלב האנדים
בבוקר נצא מלימה צפונה באוטובוס ציבורי (מקומות שמורים), נחצה את המדבר שבין שולי האנדים לאוקיינוס השקט, ונעפיל אל הרכסים הצפוניים של האנדים. בשעות הערב נגיע להוארז, השוכנת למרגלות הקורדיירה בלנקה (הרכס הלבן) של הרי האנדים. לינה: הוארז.
יום 4  הרכס השחור
יום טיול קל בו נסתגל לחיים בגובה רב. בשעות הבוקר נבקר בשוק עשבי המרפא של העיירה הוארז, ונחוש את אווירת העיירה האנדיאנית. נמשיך בנסיעה אל הקורדיירה נגרה, הרכס השחור, הצופה אל השרשרת הלבנה והגבוהה של הקורדיירה בלנקה. לינה: הוארז.
יום 5  הר פסטורורי
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה להר פסטורורי, אחת מן הפסגות הגבוהות של הרכס הלבן. ניסע בנופים הרריים מרהיבים, נצא לטיול רגלי בחיק הטבע בו ניהנה מן הנופים ונכיר את צמחיית הברומליה המיוחדת לאזור, לעת ערב נשוב להוארז. לינה: הוארז.
ימים 7-6   אגם יאנגנוקו
נצא ליומיים לטיול רגלי ולינת קמפינג לגדות אגם יאנגנוקו. ניסע עם ציוד-הלינה אל האגם, נתמקם ונצא לטיולים רגליים בהרים הסובבים את האגם, בין האגמים הכחולים , שרידיהם של קרחונים שכיסו את האזור, נלך ביערות עצי הקזואר רחבי העלים, וניהנה מן הנוף האנדיני הקסום. בתום היום השני נשוב ללינה בהוארז. לינה: הוארז.
יום 8  בחזרה ללימה
ניפרד מנופי הבראשית הקסומים של הרי האנדים הלבנים ונשוב בנסיעה באוטובוס ציבורי בדרך המדבר ללימה. לינה: לימה.


טיול בדרום אמריקה: איגואנה באיי גלפגוס
טיול בדרום אמריקה: איגואנה באיי גלפגוס


יום 9  לימה - קוסקו
טיסת בוקר לקוסקו, בירת ממלכת האינקא השוכנת בהרי האנדים. נתמקם במרכז העיר ונצא לסיור היכרות  בעיר הבנויה על אבני ענק אינקאיות. נשוטט ברגל בעיר הציורית ובסימטאות היפות, ונספוג את אווירת העיר. לינה: קוסקו.
יום 10  העמק הקדוש
נצא ליום סיור אל העמק הקדוש המשתרע סביב נהר האורובמבה. נבקר באויינטייטמבו, כפר ששמר על המבנה האינקאי המקורי שלו, עם מצודה החולשת מעליו. נמשיך אל יום השוק הססגוני בכפר האינדיאני פיסק. נוף של טרסות תלולות חולש על העמק וממחיש את שיטות הבנייה והחקלאות של אנשי האינקה. לינה: העמק הקדוש.
ימים 12-11  טרק למאצ'ו פיצ'ו
ניסע ברכבת הרים לאורך יובלו הארוך ביותר של האמזונס, ריו אורובמבה, אל העיר האגדית מאצ'ו פיצ'ו, המרשים והמסתורי שבאתרי האינקא. המעוניינים יצאו ליום טרק מק"מ 104 במעלה ההר אל דרך האינקה העתיקה ועד לשער השמש וויינה-וויינה הצופה אל העיר העתיקה. נסייר במקדשים השוכנים בחיק נופים אדירים, ברחובות המתוכננים היטב, נלמד על דרכי הפולחן ועל חיי היומיום של אנשי האינקא. נלון בעיירה אגואס קליאנטס שלרגלי האתר, ולמחרת נשוב אל העיר הקסומה, נטפס לנקודות תצפית להשקיף על הנופים הקסומים. בתום הסיור נרד מן ההר ונשוב ברכבת לקוסקו.
יום 13  קוסקו וסביבותיה
היום נשלים את סיורנו בקוסקו: נבקר במקדש השמש – קוריקאנצ'ה, בניין הקתדרל המרשים, המוזיאון המרשים ונסיים במרכז הבוהמי ההומה המאפיין את אווירת קוסקו של ימינו אנו. נצא לביקור בשרידי מבצרים ותחנות דרכים  מעל העיר ובסביבותיה. ביקור במבצר סקסהואמאן הבנוי מאבני ענק מותאמות וצופה על העיר קוסקו, במרחצאות טמבומצ'אי המרשימות, בהם נהגו עולי רגל אינקאיים להיטהר לפני הכניסה לעיר, בלבירינת המרשים אדום החומות של פוקאפוקארה, ובאתר המסתורי קנקו עם מזבח הפומה. לינה: קוסקו.
ימים  15-14  אגם טיטיקקה
נסיעה באוטובוס ציבורי (מקומות שמורים) מקוסקו, דרך מרחבי האלטיפלנו לפונו, השוכנת לחוף אגם טיטיקקה הגבוה. למחרת נצא ליום שיט באגם טיטיקקה, לצפות בנופי האגם ולהכיר את תרבות האינדיאנים החיים בו. ביקור באיים הצפים של שבט האורוס, ואצל האינדיאנים באי טקילה. לינה: פונו.
יום 16  המעבר לבוליביה
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה באוטובוס ציבורי (מקומות שמורים) לאורך חוף אגם טיטיקקה, נחצה את הגבול לבוליביה, ונגיע אל עיירת הגבול קופקבנה. נמשיך במרחבי האלטיפלנו אל העיר לה פז, השוכנת בעמק ובמדרונות הרכס המלכותי של הרי האנדים.
יום 17 אל רורנבאקי ויערות הגשם של הפמפאס
הבוקר נטוס אל רורנבאקי (Rurrenabaque, המכונה ע"י המקומיים בחיבה 'רורה'), עיירה שלווה לגדת נהר הבאני,  שתהווה את שער היציאה שלנו אל מרחבי הפמפאס - יערות הגשם של בוליביה. בהגיענו נתמקם במלון ונצא להכיר את העיירה. לינה: רורנבאקי.
ימים 19-18 טיול קמפינג אל ביצות הפמפאס
לאחר ארוחת הבוקר נצא בג'יפים לטיול בן יומיים באזור הפמפאס – סוואנה רחבת ידיים ובה נהרות מתפתלים וצמחייה נמוכה, המאפשרת לראות בקלות יחסית את המגוון העשיר של בעלי החיים הנמצאים כאן: ציפורים, קופים, תנינים ועוד. בסוף היום ה- 19 נשוב ללינה ברורה. לינה: רורנבאקי.
יום 20  הג'ונגל הבוליביאני
את היום כולו נקדיש לסיור בג'ונגל הבוליביאני: נשוט בסירות קאנו על נהרות הבאני והטואיצ'י, נכיר את חיי היער, את התוכים הכחולים והתושבים האינדיאנים. בתום הסיור נשוב לעיירה רורנבאקי. לינה: רורנבאקי.
יום 21  בחזרה ללה פז
נשוב בטיסה ללה-פז, ונמשיך את סיורנו בה. נשוטט בשווקים המרתקים, ביניהם בשוק המכשפות.


טרקים בהרי האנדים בדרום אמריקה: קולדליירה וויוואש
טרקים בהרי האנדים בדרום אמריקה: קולדליירה וויוואש


יום 22  העיר הקולוניאלית סוכרה (Sucre)
הבוקר נצא בטיסה אל העיר הקולוניאלית ובירתה הרשמית של בוליביה, סוכרה. למרות שלה-פז היא הבירה בפועל, ובה נמצאים כל מוסדות השלטון, בית המשפט העליון עדיין נמצא בסוכרה.   את אחר-הצהריים נקדיש לסיור בעיר. לינה: סוכרה.
יום 23  מכרות הכסף בפוטוסי
בבוקר ניסע אל עיר המכרות ההיסטורית פוטוסי. נסייר באזור המכרות ונרד לעומק המחילות בעקבות מחפשי הכסף. אחר הצהרים נמשיך בנסיעה באוטובוס ציבורי אל העיירה אויוני.לינה: אויוני.
ימים 26-24  ג'יפים במלחות אויוני
נצא למסע ג'יפים לשלושה ימי סיור באזור המלחות – "הסלאר". נבקר במלחת אויוני ובאי הקקטוסים הגעשי - אי הדגים, נבקר בלגונה קולורדה המרהיבה, נטבול במעיינות חמים, ונחזה בנופים ייחודיים של מדבר קר ותלים געשיים במרומי רמה של 4000 מ' גובה. נלון במלונות מקומיים ונאכל ארוחות שטח. בתום הסיור נשוב לאויוני.
יום 27  החזרה ללה פז
נצא בנסיעה ארוכה באוטובוס ציבורי אל העיר הקולוניאלית אורורו. משם נמשיך באוטובוס נוסף בחזרה ללה פז. לינה: לה פז.
ימים 29-28  לה פז - לימה - תל אביב
נטוס מלה פז ללימה. בשעות הערב נמשיך בטיסה לאירופה ובטיסת המשך לתל אביב.
אופי הטיול: מסע מקיף בתנאים פשוטים, העולה מחוף הים אל רכס האנדים, אגם טיטיקקה, קוסקו, לה-פז, אזור המלחות והג'ונגלים. המסע מגיע עד גבהים של 3000 – 4000  מ'.

תחבורה: טיסות פנימיות, מיניבוסים, אוטובוסים ציבוריים (מקומות שמורים),  רכבת, ג'יפים מסוג לנדקרוזר במלחות, סירות באגם ובג'ונגל.

לינה: במלונות מדרגת תיירות בחדרים לשניים. במלחות ובג'ונגל בבוליביה- בתנאים בסיסיים, לילה באוהלים באזור הוארז.

כלכלה: א.בוקר לאורך כל הטיול. כלכלה מלאה ביאנגנוקו, במלחות ובג'ונגל בבוליביה.

גודל הקבוצה: 12-24 מטיילים. מדריך ישראלי מצוות אקו וצוות מקומי כנדרש

 

 

טיולי סנאפלינג בקניוני מואב בירדן

טיולים בסיני

טיולים למדבר המערבי של מצרים

טיולי ג'יפים באילת

טיולי ג'יפים בירדן

טיולים לפטרה

 

{related טיולים לאתיופיה: צפון|טיול ספארי בטנזניה|טיול ג'יפים לקפדוקיה}